Sepet

Istanbul Blog

20 AugAlışveriş Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
06
Alışveriş Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler1. İlk adım; besinlerin taze şekilde kalmasını sağlamaktır. Bunun için meyve ve sebzeleri uzun süre taz..
20 AugAlışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler
05
Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler"Besinlerin saklanması kadar satın alınırken dikkat edilmesi hususlar da çok önemli. Her aşamada amacın hem besi..
16 AugSosyal Medyada Alışveriş Harcamaları Gerçekten İhtiyaç Mı?
07
Sosyal Medyada Alışveriş Harcamaları Gerçekten İhtiyaç Mı?"Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum. Bu ürünü benim sayemde şu kadar indirimde almak içi..
16 AugTürkiye'nin ilk AVM'si tamamen yenilendi...
06
Türkiye'nin ilk AVM'si tamamen yenilendi...Türkiye'nin ilk AVM'si olan Galeria'daki yenileme çalışmaları tamamlandı. Daha önce 44 bin metrekare kirala..
16 AugEn Büyük 14 Alışveriş Merkezi Listesi
08
En Büyük 14 Alışveriş Merkezi ListesiTürkiye için AVM kültürü ilk olarak 1987 yılında Galleria AVM ile başladı. 1993 yılında açılan Capitol AVM ile bu..
16 Augİstanbul’un Semt Pazarları
06
İstanbul’un Semt PazarlarıÖzellikle şehirde iyi ve temiz gıdaya ulaşmak, yerel üreticilerden alışveriş yapmak istiyorsak semt pazarları en iyi alterna..
02 Augİstanbul'un en iyi semt pazarları
yonetici2015
Pazartesi günü İstanbul'da kurulan semt pazarlarıAvcılar Firuzköy pazarıKapalı bir pazar olan Firuzköy semt pazarı, Beylikdüzü - Avcılar tarafında otu..
12 Julİstanbul En İyi Alışveriş Merkezleri
017
 İstanbul Alışveriş Merkezleri, diğer bir deyişle AVMler, özellikle haftasonları çocuklu aileler için İstanbul’da vakit geçirilen ve aynı zamanda sine..
09 JulTüketici alışveriş davranışları
yonetici2029
Tüketici alışveriş davranışlarıPerakende tüketicilerinin bir perakendeciyi diğerine göre tercih etmelerinin sebebi nedir? Bilgiye erişimin artması alı..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)